Vzdajme vďaku politikom

Autor: Jaroslav Rapčan | 22.7.2011 o 13:11 | Karma článku: 3,75 | Prečítané:  995x

Je naozaj fantastické dostať možnosť slobodne prejaviť vlastné názory. Kedysi to bývalo vraj trošku problematickejšie. Človek býval kontrolovaný, cenzúrovaný, prípadne upálený. Dnes, našťastie, sme sa dostali do obdobia, kedy nám to už naozaj nehrozí.

Vízia slobody, mieru a večnej prosperity pre všetkých ľudí a všetky krajiny sveta je to, čo momentálne poháňa vodcov najvplyvnejších krajín a organizácií... len slepý to nevidí. A Slovensko má tu česť sa tohto boja za mier a spravodlivosť pre všetkých zúčastniť. A preto máme dôvod začínať každý deň s úsmevom na tvári. Môžme byť hrdí a pyšní na tých, čo riadia tento štát, spravili naozaj kus poctivej a náročnej práce, že dostali Slovensko tam, kam ho dostali. Všetko pre blaho slovenského národa, konečne vládnu Slovákom skutoční profíci. Vidíme to každým dňom okolo seba. Pre človeka je česť zveriť svoju budúcnosť do rúk týchto odborníkov.

Týmto by som chcel vzdať vďaku všetkým bojovníkom za mier a prosperitu slovenského národa. Zvlášť by som chcel poďakovať pánovi Miklošovi a Dzurindovi za ich obetavý a zodpovedný prístup pri výkone ich funkcií. Samozrejme nesmiem pozabudnúť aj na bojovníkov za pravdu a spravodlivosť - viď nedávno páni Osuský, Zajac a Dostál, ktorí majú našťastie tak skvele naštudovanú históriu, že poznajú úplnú a nič len úplnú pravdu a pochopiteľne preto si môžu dovoliť prísť s myšlienkou potrestať každého, kto sa odváži vyjadriť svoje pochybnosti voči ich totálnej pravde. Takáto odvaha a múdrosť si zaslúži obdiv. Takže čo nevidieť budeme posielať do chládku každého, kto si dovolí vyjadriť svoje pochybnosti o vine akéhokoľvek kriminálnika, taktiež asi bude nasledovať spísanie zoznamu všetkých známych zverstiev, ktoré sa dopustilo ľudstvo v celej svojej histórii a za mreže bude postupne putovať ktokoľvek, kto vyjadrí pochybnosti nad ktorýmkoľvek z uvedených skutkov; potom neskôr (keď si ľudia zvyknú), sa zabásne každý, kto si dovolí pochybovať o neomylnosti vysokopostavených (neskôr všetkých) verejných činiteľov. Ľudí treba naučiť vážiť si pravdu. Samozrejme s tým, že pochybnosti nebudú tolerované.

Žiaľ ľudia sú nevďační, nevážia si, čo pre nich politici (až na pár výnimiek) nezištne robia a tak aj preto som sa rozhodol napísať zopár článkov. Tento blog je a bude vďakou za ich obetu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Majstri sveta ťažia z Nemecka i Afriky. Esá Francúzov sú potomkami prisťahovalcov

Až 15 hráčov Francúzska nemá pôvod v Európe.

ŠPORT

Sagan: Bol to šialený deň. Nevyhral som, lebo som urobil chybu

Slovenský cyklista skončil piaty.

KOMENTÁR TOMÁŠA PROKOPČÁKA

To nie je o manželstve. Bojíte sa, že už nebudete výnimoční

A pritom stačí jednoduché: len sa podeliť.


Už ste čítali?