Ďalší neúspešný útok na Syrtu; chystá NATO v nedeľu 18.9. masaker?

Autor: Jaroslav Rapčan | 16.9.2011 o 9:57 | (upravené 16.9.2011 o 10:07) Karma článku: 6,43 | Prečítané:  1229x

Aby som nadviazal na predchádzajúci článok, podľa najnovších správ, ktoré sa šíria na twitteri, Líbyjčania dostávajú smsky v ktorých ich "líbyjská vláda žiada, aby 18. septembra vyšli z domovov a bojovali proti rebelom."

Tiež má ísť o veľký zástup zvolaný na Green Square v Tripolise o 17:00 [kde má nastať masaker?]. Tieto sms má rozosielať v skutočnosti NATO, navyše na druhý deň sa má hlasovať o rezolúcii 1973. Ako už preniklo, NATO si do Líbye malo dopraviť starú ruskú vojenskú techniku (z Lotyšska a Moldavska a možno aj iných krajín), ktorú môže použiť na tento alebo podobný masaker a obviniť z toho 

líbyjskú armádu. Svoje má zohrať aj TV Al Jazeera resp. Al Arabiya šíriace západnú propagandu. Snáď budú Líbyjčania informovaní včas, tak ako predtým o katarskom hollywoode. Uvidíme ako sa nakoniec veci v nedeľu vyvinú. 
Skutočnosťou však zostáva, že masakre sa už dejú tým, že povstalci a ďalší teroristi z Al Kajdy vyvražďujú černochov (tretina populácie Líbye + nespočet tých, ktorí tam prišli za prácou) a obyvateľov verejne podporujúcich legitímnu vládu na čele s Kaddáfim. Toto je už verejne známe, ale NATO s Dzurindom to zjavne podporujú tým, že bombardujú mestá, aby spacifikovali miestnu populáciu a následne títo vrahovia mohli do miest vniknúť a prebrať nad nimi kontrolu.

Ďalšie správy z 15.9.2011:
Al Jazeera stráca množstvo divákov, najsledovanejšou arabskou TV stanicou sa mala stať sýrska pro-Kaddáfi stanica Al Rai.
Al Jazeera má tiež produkovať ďalšie zavádzajúce reportáže, najnovšie akoby z mesta Syrta, do ktorého však povstalci už dlho nevedia preraziť a je v dnešných dňoch silno bombardované zo vzduchu aj lodí. Je možné, že sa na natáčanom podvrhu zúčastní aj Cameron so Sarkozym. Na Syrtu bol zahájený veľký útok zo všetkých strán, plus podobne ako v Bani Walid, malo NATO vysadiť v centre svoje špeciálne jednotky, útok bol však odrazený a povstalci boli zahnaní. Správy sa líšia, zaútočiť malo cca 6000 rebelov 100 tankov a ďalšíe stovky iných vozidiel, z čoho malo byť zničených 40 tankov, ďalšia správa hovorila o 4 zničených NATO tankoch a 22 ďalších vozidiel s tým, že vyše 50 tankov a 120 vozidiel sa stiahlo. NATO vysiela zo svojich lodí na mesto rakety Tomahawk. Jedna bojová loď NATO bola zničená, o čom mala informovať aj Al Rai. Tiež bola správa, že NATO používa aj chemické zbrane. Útok na Syrtu mali viesť aj Hassadiho a Salabiho brigády, ktorí sú oficiálne považovaní za Al Kajdu. Predtým média priniesli správu, že povstalci dobyli Syrtu. Toto boli nútení poprieť aj na twitteri, odôvodnenie: "boli v centre mesta, ale museli sa stiahnuť kvôli ostreľovačom, zajtra to skúsia znovu". Nečakajme však, že média svoje klamstvo opravia. [krátke video, aké zbrane používajú povstalci]
Mesto Tobruk bolo na východe krajiny bombardované, pretože bolo oslobodené. Aj Al Jazeera mala tiež potvrdiť, že boli odtiaľ vyhnaní rebeli.
Cameron so Sarkozym boli určite v Bengházi, bolo tam viac ochrankárov ako žurnalistov, či boli aj v Tripolise, som nezisťoval. Podľa západných médií mali byť aj tam aj tam. Tripolis je však veľmi nebezpečný pre takýchto ľudí aby sa tam zdržiavali dlhšie, pretože väčšinu mesta má pod kontrolou miestne obyvateľstvo.
Al Kajda a spol mali sľúbiť ropu ďalším krajinám, ktoré sa pridajú na ich stranu (rozumej, ktorí sú ochotní bojovať proti líbyjskému ľudu...znak že ťahajú za kratší koniec?).
Bani Walid sa tiež statočne bráni.
Položme si otázku: Môže snáď skutočný nenávidený diktátor-uprchlík takýmto spôsobom odolávať bez podpory ľudu, útočiť na všetkých frontoch a pri tom stáť proti najsilnejšej leteckej sile na planéte?

Médiá si myslia, že vás môžu dookola klamať ako malé deti bez akejkoľvek schopnsti kritického myslenia, preto myslime na to, ako klamali v minulosti, pretože to sa deje aj teraz a bude sa diať. Preto neveriť radšej ničomu, čo médiá prinesú, a treba byť veľmi skeptický, aj keď to budete vidieť v TV "na vlastné oči". Títo zločinci bez okolkov porušujú ich vlastnú rezolúciu, to je výsmech ľuďom do očí. Spravia čokoľvek aby vás presvedčili, že čierna je biela. Takto tvoria históriu, bolo tak v minulosti, a je tomu tak aj dnes. Máte možnosť prekuknúť celý tento podvod ako to robia.

Bolo preukázané, že Al Jazeera používa falošné a zavádzajúce reportáže, taktiež, že NATO podporuje skupiny (tzv. rebelov), ktoré vyvražďujú miestnych obyvateľov, Sarkozyho a Camerona chráni v Líbyi Al Kajda, presne tá teroristická organizácia Al Kajda, proti ktorej údajne vedú už dlhé roky vojnu. Len robot ovládaný médiámi si nedokáže pospájať súvislosti.

Tu nerozprávame o tom, či nám médiá klamú o nejakom ekonomickom vývoji v najbližších šiestich mesiacoch, tu sa rozprávame o účelovom masovom vyvražďovaní ľudí a útoku na slobodný národ, ktorý sa nechce podvoliť, to by si mal každý uvedomiť. A médiá sa aktívne podieľajú na páchaní týchto závažných zločinoch.

Stručne 14.9.2011:Stručne 15.9.2011

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Majstri sveta ťažia z Nemecka i Afriky. Esá Francúzov sú potomkami prisťahovalcov

Až 15 hráčov Francúzska nemá pôvod v Európe.

ŠPORT

Sagan: Bol to šialený deň. Nevyhral som, lebo som urobil chybu

Slovenský cyklista skončil piaty.

KOMENTÁR TOMÁŠA PROKOPČÁKA

To nie je o manželstve. Bojíte sa, že už nebudete výnimoční

A pritom stačí jednoduché: len sa podeliť.


Už ste čítali?