Vraždiaca mašinéria NATO v Líbyi (3. časť: Teror)

Autor: Jaroslav Rapčan | 22.12.2011 o 14:15 | (upravené 22.12.2011 o 14:59) Karma článku: 6,21 | Prečítané:  698x

Tento článok priblíži akú slobodu a demokraciu prinieslo NATO do Líbye. Upozorňujem, že súdnemu pozorovateľovi sa z toho môže trochu nadvihnúť žalúdok.

Syrta [autor: Reuters]

Na úvod pár skutočností:
- Vojna v Líbyi sa začala na základe klamstiev, že Kaddáfi dal strieľať do mierumilovných protivládnych demonštrantov, ba dokonca že na nich poslal bojové lietadlá, ako sa ukázalo, k ničomu takému nedošlo.
- Nepokoje v Líbyi začali v Benghází ozbrojenými teroristami, hlavne teda Al Kajdou, toto bolo taktiež preukázané a známe už od začiatku nepokojov. Tiež bolo známe čoho sa títo zločinci dopúšťajú - lynčovanie, vraždenie, týranie, lúpenie atď. To znamená, že už od začiatku NATO vedelo koho podporuje a vyzbrojuje, čo nie je prekvapením, keďže samotná Al Kajda je výtvor CIA. Niet divu, že dnes máva na budove súdu v Benghází vlajka Al Kajdy
- NATOm podporovaní "demonštranti" oslobodili cca 600 [paradoxne Kaddáfiho režimom] uväznených teroristov.
- Už samotné vyzbrojovanie zločincov NATOm a im spriatelenými krajinami ako napr. Katar je porušením ich vlastnej rezolúcie BR OSN.
- Tieto krajiny mali a majú na pôde Líbye svojich vojakov, čo bolo tak isto porušením rezolúcie. [viď napr. toto, toto, toto, toto, toto, toto, toto, ...]
- Teroristi v spolupráci s NATOm odrezali niektoré mestá, ktoré odolávali ich útokom, od dodávok vody, elektriny, jedla, liekov, čo je vojnový zločin. Nehovoriac o bombardovaní škôl, nemocníc, obytných domov a podobne. Koniec-koncov sa tým aj zločinci vyhrážali, že tak spravia.

Ako dôsledok tohto všetkého, teroristi boli označení médiami za "demonštrantov" a "bojovníkov za slobodu" a zločiny NATO boli prehliadané a ignorované. Čo len trochu rozmýšľajúcemu človeku už tu začne v hlave blikať červená kontrolka, že niečo nie je v poriadku. Potom tu máme niekoho menom Hillary Clinton, čo je ministerka zahraničných vecí USA, ktorá počas návštevy Líbye verejne prehlásila, že dúfa ako bude Kaddáfi dolapený alebo zabitý. Tu je jej reakcia po tom, ako ho zabili. Viem si živo predstaviť reakciu vo svete, keby napríklad taký Hugo Chávez vyjadril túžbu po zabití Obamu alebo Klintonovej. Jej konanie však nemalo žiadne dôsledky, inými slovami sa zdá, že je v poriadku, keď jeden človek (resp. režim, keďže Klintonová rozprávala v mene vlády USA) verejne vyjadruje svoju túžbu po zabití iného človeka. Zhodou okolností sa v tomto prípade jedná o človeka/režim (USA), ktorý má plnú hubu spravodlivosti, slobody a demokracie. V tomto momente obyčajne začne blikať v hlave ďalšia červená kontrolka.

Boj za slobodu a demokraciu v Líbyi:

Abu Salim, Tripolis


"Demonštranti" v Tripolise znovu v akcii


Sirta [reportáž]


zbombardovaná Sirta: prejazd mestom, aj tu: [1], [2], [3], [4]
Ďalšie zničené obytné domy v Sirte [1] [2] a škola
ďalšie foto

Boje v Sirte [1] [2]
Boje v Zawiji

8.8.2011 - v noci boli zbombardovaní ľudia v Zlitane, 85 mŕtvych a mnoho zranených.


Ďalší zbombardovaní civilisti (reportáž) + [pdf]
Reportáž ako NATO terorizovalo obyvateľov Bregy
NATO bombardovalo civilistov - interview.
NATO zbombardovalo v júli továreň na výrobu potrubia, cez ktoré je z púšte dodávaná voda do líbyjských miest.

Typický pohľad ako vyzerá "oslobodená" štvrť v líbyjských mestách:


"Oslobodená" dedina Amunia = už bez obyvateľov
Humanitárne bombardovanie
Ďalší zbombardovaný príbytok, muž hovorí, že tam prišiel o rodinu
Zábery z oslobodeného (= dobytého a zničeného) "mesta duchov" Tawergha (reportáž)
"Bojovník za slobodu a demokraciu" sa rozpráva so zranenými Kaddáfiho bojovníkmi
"Bojovníci za slobodu a demokraciu" sa rozprávajú s ďalšími zajatcami
"Bojovníci za slobodu a demokraciu" vs. ďalší civilisti
Títo ľudia tvrdia, že pracovali v Benghází a čo sa tam v skutočnosti dialo.
"Bojovníci za slobodu a demokraciu" postrieľali rodinu, pretože mala priezvisko Kaddáfi
"Bojovníci za slobodu a demokraciu" prenasledujú a vraždia černochov, aj toto a toto
Ďalšia reportáž - zbombardovaní obyvatelia.
Ďalšie výsledky bombardovania NATO [1] [2] [3] [4]

Zničený dom [autor: Reuters]

Takže ako v súčasnosti vypadá "oslobodená" Líbya - jedna z najvyspelejších afrických krajín (ak nie najvyspelejšia) bola NATOm a ďalšími teroristami zbombardovaná a zničená zhruba na úroveň Somálska. V krajine pobehujú ozbrojené gangy šialencov a terorizujú obyvateľov. Gangy teroristov bojujú medzi sebou a "zelení" Líbyjčania proti týmto gangom, ktoré NATO naďalej podporuje. Boje a teror sú v Líbyi na dennom poriadku. 
Líbyjčania ako národ za tie roky veľmi spohodlneli, pracoval len ten, komu sa chcelo, a ako jeden z nich povedal, najväčšia starosť mladých bolo kedy a s kým založiť rodinu. Pred pár rokmi sa nikomu z nich ani nesnívalo, že o tých pár rokov bude z trosiek svojho zbombardovaného príbytku vyberať roztrhané časti tiel svojich detí, že mesto, v ktorom žije bude zdemolované, po uliciach sa budú premávať ozbrojení zločinci, ich ženy a dcéry budú znásilňované, ich majetky (vrátané peňazí na účtoch) budú rozkradnuté, a že budú časy, kedy bude rád za každý kus suchého chleba a pohár čistej vody. Presne toto prinieslo NATO [nielen] do Líbye. A každý sa raz môže ocitnúť v podobnej situácii.

Každý kto vedome spolupracuje s teroristami a napomáha teroristom v páchání ich zločinov, je terorista. Od začiatku nepokojov bolo preukázané, že v Líbyi sa to hemží takýmito zločincami a NATO ich ešte aj podporuje = aj preto je NATO teroristická organizácia, podľa mojich zistení ovládaná tými najväčšími zločincami na tejto planéte. Zároveň to z každého novinára, politika a každého kompetentného, ktorí si boli/sú vedomí a mali/majú informácie o tom, čo sa tam v skutočnosti deje a dialo a rozhodli sa o tom klamať a zavádzať, robí spolupáchateľov na každej vražde, na každom znásilnení, na každej krádeži, ktoré sa tam udiali ako dôsledok tejto agresie; i keď v mnohých prípadoch stačí, že sú ticho. Je to "morálny odpad" a na Slovensku je tohto odpadu taktiež viac než dosť. Niekedy smrdí až tak, že mi je z toho zle.

Za chvíľu tu máme Sýriu a budúci rok má byť na rade aj Irán, a to už sa potom začne trošku iný ohňostroj. Čo dodať... tak šťastný nový rok.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Majstri sveta ťažia z Nemecka i Afriky. Esá Francúzov sú potomkami prisťahovalcov

Až 15 hráčov Francúzska nemá pôvod v Európe.

ŠPORT

Sagan: Bol to šialený deň. Nevyhral som, lebo som urobil chybu

Slovenský cyklista skončil piaty.

KOMENTÁR TOMÁŠA PROKOPČÁKA

To nie je o manželstve. Bojíte sa, že už nebudete výnimoční

A pritom stačí jednoduché: len sa podeliť.


Už ste čítali?